-Bractwo Górnicze-

Forum sojuszu -BG-


#1 2009-08-12 15:47:50

Wyrwichwast

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 16
Punktów :   

test na kreta

jako ze chciałem dobrze a wyszło zle ;P i gdyby jeszcze nie ten atak 'pan z chorym łokciem' na mnie, właściwie  osobisty chyba , nie było by moze takiego problemu


jest jedna możliwość o ile kret wcześniej tego nie przewidział ale to prawie 100% gwarnacji z małym jednak odchyleniem na niepewność.

mianowicie wiadomości wysyłane nie maja możliwości kasowania ich wiec jeśli ktos korespondował na nie korzyść sojuszu będzie złapany na gorącym uczynku

oczywiście niema co sie przejmować jesli ktos do kogos napisał ze .... cos tam na mnie (obelgi np.) i niema to zwiazku z sprzedawaniem informacji  sojuszowych ,nie zrobi to na mnie żadnego wrażenia ani sie nie obraze nawet jak ktos mnie głupkiem przysłowiowym nazwie ,bo to niema związku z kretem (tak mi sie wydaje )


wiec zeby to sprawdzić kazdy musiał by mi podac hasło do gry gdzie bede mógł zweryfikować te wiadomości.
w większości sojuszy kody do innych graczy każdy ma bo budowane sa na zaufaniu,

wiec drugą strona medalu ,jesli idziemy w zaufanie to takie znanie faktów jest super sprawą dla nas .W wiekszosci gier nie mozna wchodzic na konto gracza tu mozna wiec wykorzystajmy to do oporu


kto jest za pełnym zaufaniem do siebie .wydaje mi sie ze to pierwszy krok w te stronę,i korzyści z tego płynące

- niema cie kilka dni ktos opiekuje sie twym kontem
-walczymy wiec ktos kordynuje i zarządza wszytkimi flotami bioracymi w walce,jesli kogos niema w danej godzinie na koncie a potrzebny jest ruch flot.w wiekszsci to zaważa na wygranej walce.
-no i zaufanie jakim sie będziemy darzyć spowoduje ze gra będzie dużo fajniejsza



chiałbym usłyszec kto za a kto przeciw ,
wypowiedz obowiązkowa czyli 17 graczy  jesli chcemy tworzyć zgrany sojusz.

Ostatnio edytowany przez Wyrwichwast (2009-08-12 15:50:36)

Offline

 

#2 2009-08-12 16:13:26

miszex77

Latający Herbatnik

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 19
Punktów :   

Re: test na kreta

Jeśli o mnie chodzi to jestem za takim rozwiązaniem. Pytanie tylko czy będę mógł się zalogować na swoje konto kiedy Ty będziesz akurat na nim siedział ?

Offline

 

#3 2009-08-12 16:51:09

Wyrwichwast

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 16
Punktów :   

Re: test na kreta

gratuluje jesteś pierwszy co pomyślnie przeszedł próbę dziękuje za zaufanie

Offline

 

#4 2009-08-12 20:15:23

mefisto

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: test na kreta

Hej!

Za mało gram i za zadko wchodze wiec sory ale nie kumam "polityki".
Myslalem ze to bedzie inaczej wygladalo a tu ciagle jakies spiski afery a teraz wojna. Z dwoma planetami i czterema oficerami to gowno moge - tyle juz wiem.

Jesli to konieczne choc mi sie nie podoba - moge podac swoje haslo, ale pod dwoma warunkami:

1. nie lubie takich numerow - wiec bedzie to haslo tymczasowe a potem je zmienie. jak wypadnie mi wyjazd albo urlop - to bedzie inna sprawa, tak samo jak beda jakies wojny i moja flota bedzie polaczona czy cos
(czytalem na forum ze tak mozna)

2. zaufanie powinno byc obustronne wiec rezerwuje sobie prawo do zerkniecia na twoje konto.

ale nie teraz rozumiem, ze szpiegow szukasz  wiec dopiero jak bedzies mial zaufanie
i moze jak sie cos ciekawego zdarzy i sam uznasz, ze warto cos mi pokazac.

To chyba uczciwe postwienie sprawy? no i ciekawie bedzie zobaczyc, co szeryf ma w kaburze ))

Aha. Moje zdanie o tych awanturach: uciesze sie jak sie skonczy nagonka na BG, wyrwichwasta, 'pan z chorym łokciem', romulan i chuj wie kogo jeszcze - i bedzie czas na spokojny rozwoj.

o - i tyle w temacie odemnie

pozdrawiam sojsznikow
uklony dla szeryfa
mefi

Offline

 

#5 2009-08-12 21:07:12

Wyrwichwast

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 16
Punktów :   

Re: test na kreta

dziękuje za szczerość ,ale wiesz mi ze dotychczas ja sam nie spotkałem sie tez z taka sytuacja ,ale możliwość multi-konta jakie mozna zrobić tu z łatwością powinny byc same w sobie juz mym tłumaczeniem w tej sprawie'

oczywiście @mefisto  masz i powinieneś mieć władze tylko i wyłącznie ty nad kontem wiec ,rozumie twe obawy

ale szczerze to ja powinienem sie bardziej bać ukradzenia konta ale podejrzewam ze tfurcy by do takiej sytuacji nie dpuscili szczególnie ze jest opłacone.


dlatego twoja wypowiedź jest jak najbardziej fajna .Niema w niej niczego czego bym nie rozumiał .

Ps.
kiedy ci podac swoje namiary a przy okazji moze .....

Ostatnio edytowany przez Wyrwichwast (2009-08-12 21:11:17)

Offline

 

#6 2009-08-12 21:08:43

Nepher

Hashashyn

Zarejestrowany: 2009-08-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: test na kreta

jak wyzej ....


http://cdn.battlefieldheroes.com/signatures/204912309/2

http://www.makeyoursignature.com/sig.php?h=1041e73ca14111d9f0d2d9b4770744a7

Offline

 

#7 2009-08-12 21:21:21

Wyrwichwast

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 16
Punktów :   

Re: test na kreta

@Nepher

sorki ale nie rozumiem tego "jak wyżej" ze niby co ?

Offline

 

#8 2009-08-12 21:49:51

miszex77

Latający Herbatnik

Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 19
Punktów :   

Re: test na kreta

To może test przeprowadzić tylko i wyłącznie na zasadzie tymczasowego hasła. Myślę jednak, że większość z nas ma na tyle nikły potencjał ekonomiczny i militarny (w stosunku do Wyrwiego) że brak zaufania do lidera sojuszu byłby tu lekką przesadą.

Offline

 

#9 2009-08-12 22:43:45

Nepher

Hashashyn

Zarejestrowany: 2009-08-08
Posty: 5
Punktów :   

Re: test na kreta

Jak wyzej .. w sensie wypowiedzi mefisto
w miedzyczasie akurat pokazala sie Twoja wiadomosc

miszex77 to jest kwestia leku takiego samego jaki budzi sam lider
w sensie straty konta
ale konkret .. Nie nie musze miec wgladu w czyjekolwiek konto ... a do ukrycia nic nie mam .. gdyz kretem nie jestem


http://cdn.battlefieldheroes.com/signatures/204912309/2

http://www.makeyoursignature.com/sig.php?h=1041e73ca14111d9f0d2d9b4770744a7

Offline

 

#10 2009-08-13 10:48:52

VavaTo

Sok pomaranczowy 100%

5976221
Zarejestrowany: 2009-07-15
Posty: 11
Punktów :   
WWW

Re: test na kreta

Ja sie oddaję pod panowanie Wyrwiego Nic zUego nie wykręci hue hue


RLY? bo mi się nie wydaje...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mbdig.pun.pl www.ptcg.pun.pl www.3zakrety.pun.pl www.desert-operations.pun.pl www.devilforum.pun.pl